Slide

WELLWOMAN®

ÜRÜN BİLGİSİ

Kadınlara Özel Dizayn Edilmiş Formül

Demir, Primroz ve Hodan Yağı dahil 23 Mikro Besin İçeriği

Kadınlara özel olarak tasarlanmış geniş kapsamlı mikronütrient takviyesi. Formülasyonu sayesinde vejetaryen ve vegan beslenen kadınlar için de uygundur1.

Wellwoman® İngiltere’de kadınların en çok tercih ettiği kadınlara özel formüle edilmiş multivitamindir2.

Kadınlar için uzman beslenme desteği

Kadınlar genellikle kısmen regl dönemindeki kan kaybından dolayı erkeklere kıyasla daha yüksek seviyede demire ihtiyaç duymaktadır. Demirin en bilindik kaynağı, kırmızı ettir. Hem günlük beslenme miktarı ne kadar kırmızı et tükettiğimize dikkat etmemiz hem de vejetaryen veya vegan bir diyet takip ettiğinizde alternatif kaynaklardan yeterli derecede demir aldığınızdan emin olmanız önemlidir.

B12 vitamini, balık, et, kümes hayvanları, yumurta, süt ve süt ürünleri dahil olmak üzere hayvan ürünlerinde doğal olarak bulunmaktadır. Genellikle bitkilerde bulunmadığından yeterli miktarda bu vitamini almanız önemlidir.

Wellwoman® Original özellikle tavsiye edilen miktarda B12 vitamini ve demir sağlamak üzere geliştirilmiştir1.

Wellwoman® Original formülasyonu, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunan B6 vitamini sağlamaktadır3. Ayrıca Wellwoman® 400 mcg folik asit içermektedir1.

Wellwoman® Original primroz yağı ve hodan yağı içerir. Primroz yağı, oenothera biennis bitkisinin tohumlarından elde edilen bir bitkisel yağdır. İçeriğindeki gamma-linolenik asit (GLA), bitki yağlarında bulunan omega-6 yağ asitlerinden biridir. Hodan yağı, hodan bitkisinden elde edilir ve yüksek miktarda, güçlü bir antienflamatuar olan gamma-linolenik asit (GLA) içerir.

Bağışıklık Sistemi

Sağlıklı bir bağışıklık sistemi önemlidir. Wellwoman® içerisindeki Vitamin C, D, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır, Çinko, ve Folik Asit bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur3.

Cilt, Saç ve Tırnaklar

Hepimiz güzelliğin içeriden geldiğinin bilincindeyiz.

Wellwoman® Original içerisindeki biotin ve çinko normal saçın ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur3. Selenyum ve çinko normal saçın ve normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur3.

Veganlar ve Vejetaryenler için Beslenme Desteği

Vegan ve vejetaryen beslenmede vitamin-mineral alımı yetersiz olabilir. İngiltere’nin bir numaralı kadınlara özel formülü Wellwoman®, 23 besin maddesi içeriği ile veganlar ve vejetaryenler için de beslenme desteği sağlar2.

Wellwoman® Original, resmi olarak Vegan Derneğinde ve Vejetaryen Derneğinde tescil edilmiştir.

 

Vejetaryenlerde beslenmenizdeki düşük çinko ve B12 alım seviyeleri daha yaygın olabilir.

Gün geçtikte büyüyen hareketin bir parçası

Birçok kişi, sağlık faydaları ve etik sebepler dahil olmak üzere birçok sebepten dolayı yaşam tarzlarını vejetaryen ve vegan beslenmeyi tercih etmektedir.

Birleşik Krallık nüfusunun 1.2 milyondan daha fazla kişiye tekabül ettiği yaklaşık %2’si vejetaryendir. Bununla birlikte, Britanya’da 10 yıl önce 150 bin kişi olduğu tahmin edilen vegan birey sayısı günümüzde en az 542 bin kişi olarak büyük bir artış göstermektedir. (Vegan Derneği, 2017)

1. Ürün bilgisi
2. 30 Kasım 2019 ile biten 52. haftaya ait Nielsen GB ScanTrack Toplam Kapsam Birim Satışları.
3. 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türki Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

Wellwoman® Nasıl Kullanılır?

 

PSF: 149.00 TL (KDV Dahil)

FORMÜL

Etken Madde Miktar / 2 Tablet %BRD* Etken Madde Miktar / 2 Tablet %BRD*
Magnezyum 100,00 mg 26,66 Beta Karoten 2,00 mg  **
Hodan yağı 100,00 mg Pantotenik asit 6,00 mg 100
Primroz yağı 100,00 mg Manganez 2,00 mg 100
C Vitamini 60,00 mg 75 B2 Vitamini 5,00 mg 357,14
B12 Vitamini 30,00 μg 1200 D2 Vitamini 10,00 μg 200
E Vitamini 30,00 mg α-TE 250 Bakır 1,50 mg 150
B3 Vitamini 36,00 mg NE 225 K Vitamini 90 μg 120
Demir 14,00 mg 100 Folik asit 400,00 μg 200
Çinko 15,00 mg 150 Krom 50 μg 125
Tiamin (B1 Vitamini) 10,00 mg 909,09 Selenyum 100,00 μg 181,81
Turunç bioflavonoidleri 10,00 mg Biotin 50,00 μg 100
B6 Vitamini 10,00 mg 714,28

*BRD: Beslenme referans değeri     **: BRD yoktur.

 • Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur3.
 • Biotin ve Çinko normal saçın ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur3.
 • Selenyum ve Çinko normal saçın ve normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur3.
 • Vitamin B2, B6, B12, C,Magnezyum,Folik Asit ve Pantotenik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur3.
 • Vitamin C, D, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır, Çinko, Folik Asit bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur3.
 • Vitamin B2, B6, C, B12, Bakır, Biotin, Magnezyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur3.

26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türki Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği
“Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.”

Önerilen Kullanım

11 yaş üzeri yetişkinlerde günde 2 tablet alınması tavsiye edilir.

 • Vejetaryenler ve Veganlar için uygundur
 • Gluten içermez
 • Koruyucu içermez
 • Tuz veya maya içermez
 • Wellwoman® hayvanlarda test edilmemiştir

Takviye edici gıdadır

İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Wellwoman® Original neden geliştirildi?
Wellwoman® Original bir gıda takviyesidir ve çuha çiçeği ve hodan yağı dahil olmak üzere 23 farklı mikronutriyent içerir1. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunan Vitamin B2, B6, C, B12, Bakır, Biotin, Magnezyum içerir1.
Wellwoman® Original’ın ne zaman kullanılması tavsiye edilir?
Wellwoman® Original'ı 11 yaş ve üzeri kişiler kullanabilir. Wellwoman® Original içerdiği demir ile kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur3.
Wellwoman® Original hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir mi?
Hamilelik sırasında, Pregnacare® gibi hamilelik için özel olarak formüle edilmiş bir multivitamin takviyesi öneririz.
Wellwoman® Original ilaçlarla aynı anda kullanılabilir mi?
Genel olarak, Wellwoman® Original ilaçlarla birlikte kullanılabilir, çünkü uygun düzeyde vitamin ve mineral içerir. Wellwoman® Original'ın ilaçlarla birlikte kullanımıyla ilgili diğer tavsiyeler için önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı öneririz.
Bir paket Wellwoman® Original içerisinde kaç tablet var?
Wellwoman® Original, 60 tablet içerir. Günde 2 tabletin tok karnına alınması tavsiye edilir.
Wellwoman® Original nasıl ve ne zaman kullanılmalıdır?
Ana yemekle veya ana yemekten hemen sonra günde 2 kapsül kullanılması önerilir. Su veya soğuk bir içecek ile çiğnemeden yutunuz. Kapsülü büyük bir öğünle almak, besin maddelerinin emilimini en üst düzeye çıkarır ve multivitaminler aç karnına alınırsa bazen mide bulantısını azaltabilir. Wellwoman sadece tok karnına alınmalıdır.
Wellwoman® Original'ı alırken istenmeyen bir etkisi var mı?
Wellwoman® Original, belirtildiği şekilde alındığında bilinen bir yan etkisi yoktur. Önerilen alımını aşmayın. Doz aşımı durumunda derhal tıbbi yardım alın.
Bir tableti veya kapsülü yutmak için yardıma mı ihtiyacınız var?
Tabletleri yutma zorluğu oldukça yaygın bir görülen bir durumdur. Tableti yutmadan hemen önce, bir miktar yiyeceğin (örneğin muz) ağızda çiğnendikten sonra, tableti ağzınıza alıp çiğnenmiş yiyecekle birlikte yutup üzerine biraz sıvı içebilirsiniz.
Etken maddeler nelerdir?
Formül sayfasına bakınız.
Yararlarını ne kadar sürede görebiliriz?
Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak çoğu durumda, Wellwoman® Original'daki vitaminlerin ve minerallerin yararlı etkilerinin birkaç hafta içinde oluşmasını bekleriz, bir ila üç ay içinde belirgin sonuçlar verir. Wellwoman® Original'ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Düzenli bir alım önerilir.

TÜKETİCİ YORUMLARI

Wellwoman® ürünümüz için siz de yorum yapmak ister misiniz?

Yorum Yap

‘‘O kadar güzel bir vitaminki.1 kutu bitirdim.dogum sonrası dökülen saclarim uzadı.sirt ağrısı cekiyordum.kullandigim sürece kesildi agrım.2.kutuya geçtim.hayatim boyunca kullanacağım bir vitamin.’’

Hilal D. 12.06.2021

‘‘Halsizlik ve kemik ağrılarım geçti kendimi daha zinde hissediyorum.’’

Nihal K. 10.10.2020

‘‘Welwoman \'ı eşimle keşf ettik bir deneyelim dedik, ilk denemeden çok memnun kaldık, hatta birinci kutuyu bitirdikten sonr birini daha aldık, eşim sonradan bir kutu daha aldı, gerçekten çok ama çok kaliteli bir ürün🙏’’

Leyla A. 15.08.2020

‘‘Vıtabıotıcs ile oğluma aldığım Wellhim sayesinde tanıştım. Yoğun sınav ve ders dönemlerinde çook faydasını gördük. Kullanmaya devam ediyoruz. Ben de Wellwoman\'dan çok memnunum. Dün de Perfectil aldım eminim yine beklentimi karşılayacak. Teşekkürler Vitabıotıcs..’’

Arzu K. 12.08.2020

‘‘Yaklaşık 2 ay önce Erhan Bey\'in önerisi sayesinde kullanmaya başladığım bu ürün, yorgunluk hissimi azaltarak hayat kalitemi ciddi ölçüde arttırdı.’’

Neşe i. 08.04.2020

‘‘Erol Beyin sayesinde böyle kritik bir dönemde Wellwoman ile tanıştım bağışıklık sistemimi ve enerjimi daha yüksek ve güçlü hissediyorum.’’

N. 30.03.2020

‘‘1 ay önce aldığım bir ürün kendimi inanılmaz halsiz ve güçsüz hissediyordum aldığımdan beri kendimi enerjik ve güçlü hissediyorum günün ilerleyen saatlerinde yorgun hissederken artık enerjik hissediyorum. Tavsiye ederim’’

Nimet m. 25.03.2020

‘‘Arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladığım bir ürün. Eskiye nazaran kendimi çok daha dinç hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.’’

Işıl D. 25.03.2020

‘‘Oldukça güzel bi ürün :)’’

Şemsinur Y. 25.03.2020

‘‘Yaklaşık 10 önce kullanmaya başladığım bir ürün kullanmadan önce hep yorgun,uykulu ve halsiz hissediyordum bu kadar hızlı etki edeceğini düşünmemiştim cok başarılı bir ürün tavsiye ederim.’’

Ezgi y. 25.03.2020

‘‘Harika bir urun’’

Kenan e. 25.03.2020

‘‘Şu zor günleri daha sağlıklı geçirebilmek için Ataşehirde bir eczanede eczacı hanım bağışıklığım için bu ürünü önerdi yaklaşık 12 gündür kullaniyorum ve vüdumdaki farkı hissettim’’

Eylem özgür E. 23.03.2020

‘‘Uzun zamandır kullandığım en iyi multivitamin kendimi özel hissettim ve zinde hissediyorum :)’’

HACER A. 14.03.2020

‘‘Wellwoman ambalaj ve içerik olarak ilgimi çekti. Düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum.’’

Gülsüm E. 08.03.2020

‘‘Pendik Bölge hastanesinden Dr. Selda hanımın reçetesi sonrası kullanmaya başladım. PMS hastasıyım. Kullanmaya başlayalı 2. Ay oldu . Siklus ağrılarım azalmaya başladı. Eskiden güne yorgun bitkin bir şekilde başlardım. Wellwoman sonrası güne çok enerjik başlıyorum. Kendi memnuniyetimden sonra arkadaşlarıma da öneriyorum.’’

Zeynep B. 06.03.2020

‘‘Eşim wallman kullanıcısı, ona iyi geldiğini hissedince bende benim için de vitamin istedim.wellwoman getirmiş , 2 ay oldu kullaniyorum , saçım daha canlı oldu ve kendimi iyi hissettiriyor. Kadınsal durumumu bile iyi geldiğini söyleyebilirim’’

Nurhan a. 06.03.2020

‘‘Ürününüz ile Göktürk te bir eczanede firma temsilcinizle karşılaşınca tanıştım..1 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım...Özellikle yoğun iş tempom nedeniyle halsizlik sorunum kalmadı ...arkadaşlarımada öneriyorum...başarılı bir ürün...’’

elif y. 02.03.2020