PSF: 499 TL (KDV Dahil)

WELLWOMAN 70+

Sağlıklı yaş alma bilincine sahip modern kadınlar için geliştirilmiş Wellwoman 70+, hayatın her evresinde değişen özel ihtiyaçlara uygun bir şekilde tasarlanmış kapsamlı bir multivitamindir.

Wellwoman 70+, Demir, Lutein Esterleri, Alpa Lipoik Asit, Pantotenik Asit, Çinko, D vitamini, C vitamini, E vitamini, Fosfatidilkolin ve Koenzim Q-10 dahil 26 vitamin, mineral ve özel besin maddesi içeriği ile 70 yaş üzeri kadınların sağlıklı yaşam tarzının sürdürülmesine destek sağlar. 

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu korumaya yardımcı olmak için C Vitamini, Çinko ve Demir gibi vitamin ve mineralleri içerir. 

B kompleks vitaminleri (B2, B3, B6, B12, Pantotenik Asit), Folik Asit, Biotin ve Demir gibi vitamin ve mineraller normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur, kırmızı kan hücreleri ve hemoglobin oluşumu için gereklidir ve oksijenin vücutta taşınmasına katkıda bulunur.1

B1 vitamini, kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, Folik Asit, B6 ve B12 Vitaminleri normal homosistein metabolizması ve kırmızı kan hücresi oluşumuna katkıda bulunur. 1

70 yaş ve üzeri kişilerde D vitamini eksikliğinin görülmesi muhtemeldir. Bu kişilerde düşmeye bağlı kemik kırıklarının oluşma riski yüksektir. Wellwoman 70+ 800 IU kolekalsiferol formunda D vitamini içeri

  1. Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği (29960 mükerrer/26.01.2017 tarihli resmi gazete)
  2. Kurt, Ö. & El, S. (2011). Biyoaktif Bir Gıda Bileşeni L-Karnitin: Beslenme Ve Sağlık Açısından Önemi Ve Biyoyararlılığı.TÜBAV Bilim Dergisi, 4 (2), 97-102 .
  3. Geyikli, İ., Bayıl, S. (2008) Chromium Associates With Insulin Sensitivity. Gaziantep Tıp Dergisi. 14:59-63.

B6 Vitamini

Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

B1 Vitamini

Kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

B6, B12 ve Riboflavin (B2 Vitamini)

Normal kırmızı kan hücresi oluşumuna katkıda bulunur.

Pantotenik Asit

Steroid hormonlarının, D vitamininin ve bazı sinir ileticilerinin normal sentezi ve metabolizmasına katkıda bulunur.

Demir

Kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur.

Çinko

Normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

FORMÜL

Etken Madde 

Miktar / 1 Adet Tablet% BRD
Lutein Esterleri2 mg
Koenzim Q-1010 mg
L-Karnitin10 mg
Alfa Lipoik Asit (ALA)20 mg
Fosfotidilkolin7 mg
Turunçgil Biyoflavonoidleri16,67 mg
Betakaroten2 mg
Vitamin D (D3 800 IU)20 µg400
Vitamin E (Doğal Kaynak)12 mg α-TE100
Vitamin C80 mg100
Tiamin (Vitamin B1)14 mg2273
Riboflavin (Vitamin B2)4 mg286
Niasin (Vitamin B3)30 mg NE188
Vitamin B610 mg714
Folik Asit200 µg100
Vitamin B12100 µg800
Biotin50 µg100
Pantotenik Asit6 mg
Demir10 mg71
Çinko15 mg150
Bakır1000 µg100
Manganez0,5 mg25
Selenyum120 µg218
Krom75 µg188
İyot150 µg100
Silisyum 10mg100

* Beslenme Referans Değeri

Biotin, niasin (B3 Vitamini), B6 Vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.*

Folik Asit, Selenyum, C vitamini ve B12 Vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.*

Biotin normal saçın, cildin ve tırnağın korunmasına katkıda bulunur.*

D vitamini normal kemiklerin ve normal kas fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.* 

Bakır normal bağ dokuların korunmasına katkıda bulunur.*

Tiamin(B1 vitamini) kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.*

Riboflavin(B2 Vitamini), Çinko normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.* 

Folik Asit, B12 Vitamini, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.*

Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur.*

*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

WELLWOMAN 70+ NASIL KULLANILIR?

Su veya soğuk bir içecek ile yutunuz. Çiğnemeyiniz. Önerilen alımı aşmayın. Tok karnına alınmalıdır. Bu kapsamlı formül, diğer Wellwoman multivitaminlerinin yerine geçer. Ek bir multivitamin almaya gerek yoktur. 

  • Vejetaryenlar için uygundur.
  • Koruyucu madde içermez.
  • Maya, laktoz veya gluten içermez.
  • Wellwoman 70+ hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vitabiotics Wellwoman 70+, 70 yaş ve üstü kadınların beslenme ihtiyaçlarını korumaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş 26 vitamin, mineral ve özel besin maddesi içeren bir multivitamin takviyesidir. 

Wellwoman 70+, 70’li yaşlar ve üzerindeki kadınların iyilik hallerini korumaya yardımcı olan günlük bir multivitamin takviyesidir. Wellwoman 70+ ürününün kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Ek bir multivitamin almaya gerek yoktur.
 
Wellwoman 70+, yalnızca vitamin ve mineral içerdiğinden ve herhangi bir ilaç veya hormon içermediğinden ilaçlarla birlikte kullanılabilir. Wellwoman 70+’ın ilaçlarla birlikte alınmasına ilişkin özel tavsiyeler için önce doktorunuza veya eczacınıza başvurmanızı öneririz.

Wellwoman 70+, paket başına 30 tablet içerir. Günde bir tane alınması tavsiye edilir.

Ana yemekle birlikte veya hemen sonra, su veya soğuk bir içecek ile günde bir tablet önerilir. Tableti ana öğünle birlikte almak, besinlerin emilimini en üst düzeye çıkarır. Wellwoman 70+ sadece tok karnına alınmalıdır. Çay, kahve gibi içeceklerle değil bol su ile tüketilmelidir. 

Wellwoman 70+ belirtilen şekilde alındığında bilinen bir yan etkiye sahip değildir. Tavsiye edilen tablet alımını aşmayın. Doz aşımı durumunda derhal tıbbi yardım alın. 

Wellwoman 70+, D Vitamini, C Vitamini, Folik Asit, B12 Vitamini, B1 Vitamini, Biotin, İyot, Çinko, Koenzim Q-10 ve Selenyum içerir.
Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak çoğu durumda, Wellwoman 70+’taki vitaminlerin ve minerallerin yararlı etkilerinin birkaç hafta içinde oluşmasını bekleriz, 1-3 ay içinde belirgin sonuçlar verir. Wellwoman 70+’ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Düzenli bir alım önerilir.

Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak çoğu durumda, Wellwoman® Original’daki vitaminlerin ve minerallerin yararlı etkilerinin birkaç hafta içinde oluşmasını bekleriz, 1-3 ay içinde belirgin sonuçlar verir. Wellwoman® Original’ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Düzenli bir alım önerilir.

İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Senin Vitaminin Hangisi?

X