PSF: 499 TL (KDV Dahil)

WELLWOMAN 50+

İngiltere’nin 1 Numaralı Vitamin Şirketi’nden 50 yaş üzeri modern kadının yaşına ve ihtiyacına özel geliştirilmiş Wellwoman 50+ şimdi Türkiye’de!

Wellwoman 50+, kadınların yaş aldıkça ihtiyaç duyabilecekleri 26’dan fazla vitamin, mineral ve özel besin maddesi içeren formülü ile iyilik hallerini korur ve günlük performanslarını artırmalarına destek sağlar.

İhtiyaca yönelik geliştirilen formülünde vitamin ve minerallerin yanı sıra Alfa-Lipoik Asit, L-Karnitin, Yeşil çay ekstresi, Fosfatidilkolin, Lutein ve B Vitaminlerini de içerir. Sağlıklı bir kalp ve dolaşım, sağlıklı beyin ve göz fonksiyonu ve aktif bir yaşam tarzı için 50 yaş ve üzeri kadınlara özel olarak tasarlanmıştır.

Aktif Yaşam Tarzına Uygun

Yaş aldıkça fiziksel olarak aktif kalabilmek için normal enerji salınımına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan Demir, Çinko, Selenyum mineralleri ve A, B6, B12, C ve D Vitaminlerini içermektedir.3

B1 vitamini kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, Folat, B6 ve B12 Vitaminleri normal homosistein metabolizması ve kırmızı kan hücresi oluşumuna katkıda bulunur.3

Turunçgil Bioflavonoidleri, vücudu serbest radikal hasarından koruyan antioksidanlardır. 

  1. Ürün Bilgisi
  2. 15 Temmuz 2023 ile biten 52. haftaya ait Nielsen GB ScanTrack Toplam Kapsam Birim Satışları
  3. Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği (29960 mükerrer/26.01.2017 tarihli resmi gazete)

Çinko

Normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

C Vitamini

C vitamini kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

B1 Vitamini

Kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

C Vitamini

Demir emilimini artırır.

B2 ve Bakır

Normal enerji oluşumuna katkıda bulunur.

B6, B5 Vitaminleri ve Demir

Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

FORMÜL

ETKEN MADDEMiktar/ 1 Adet Tablet% BRD
Lutein Esterleri2 mg
Yeşil Çay Ekstresi20 mg
Koenzim Q-102 mg
L-Karnitin10 mg
Alfa Lipoik Acsit (ALA)20 mg
Fosfotidilkolin10 mg
Turunçgil Bioflavonoidleri16,67 mg
Betakaroten2 mg
Vitamin D (D3 400 IU)10 µg200
Vitamin E15 mg 125
Vitamin C60 mg75
Tiamin (Vitamin B1)14 mg1273
Riboflavin (Vitamin B2)4 mg286
Niasin (Vitamin B3)30 mg NE187,5
Vitamin B610 mg714
Folik Asit200 µg100
Vitamin B125 µg200
Biotin50 µg100
Pantotenik Asit 6 mg
Magnezyum60 mg16
Demir10 mg71
Çinko15 mg150
Bakır1 mg100
Manganez0,5 mg25
Selenyum120 µg100
Krom75 µg188

* Beslenme Referans Değeri

D vitamini, C Vitamini, B12 Vitamini, Folik asit, Demir, Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

C vitamini, B6 Vitamini, Riboflavin(B2 Vitamini), Niasin (B3 Vitamini), B12 Vitamini, Demir, Biotin normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

Tiamin(B1 vitamini) kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Niasin (B3 Vitamini), B12 Vitamini, Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Bakır normal bağ dokuların korunmasına katkıda bulunur.

Çinko normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

*26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

WELLWOMAN 50+ NASIL KULLANILIR?

Su veya soğuk bir içecek ile yutunuz. Çiğnemeyiniz. Önerilen alımı aşmayınız. Tok karnına alınmalıdır. Bu kapsamlı formül, diğer Wellwoman multivitaminlerinin yerine geçer.

  • Vejetaryenlar için uygundur.
  • Gluten içermez.
  • Koruyucu madde, maya veya laktoz içermez.
  • Wellwoman 50+ hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Wellwoman 50+, 50 yaş ve üstü kadınların beslenme ihtiyaçlarının korunmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Wellwoman 50+, 50 yaş ve üstü kadınlar için temel sağlıklarını desteklemek için önemli olan 26 vitamin, mineral ve özel besin maddesini içerir.
Wellwoman 50+, 50’li, 60’lı ve daha ileri yaştaki kadınlarda sağlığın korunmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş günlük bir multivitamin takviyesidir. Wellwoman 50+’ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur.
 
Wellwoman 50+, yalnızca vitamin ve mineral içerdiğinden ve herhangi bir ilaç veya hormon içermediğinden ilaçlarla birlikte kullanılabilir. Wellwoman 50+’nın ilaçlarla birlikte alınmasına ilişkin özel tavsiyeler için önce doktorunuza veya eczacınıza başvurmanızı öneririz.
Wellwoman 50+, paket başına 30 tablet içerir. Günde bir tane alınması tavsiye edilir.
Ana yemekle birlikte veya hemen sonra, su veya soğuk bir içecek ile günde bir tablet önerilir. Tableti ana öğünle birlikte almak, besinlerin emilimini en üst düzeye çıkarır. Wellwoman 50+ sadece tok karnına alınmalıdır. Çay, kahve gibi içeceklerle değil bol su ile tüketilmelidir.

Wellwoman 50+ belirtilen şekilde alındığında bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Tavsiye edilen tablet alımını aşmayın. Doz aşımı durumunda derhal tıbbi yardım alın.

Wellwoman 50+, Yeşil Çay Ekstresi, Alfa Lipoik Asit, E Vitamini, D Vitamini, C Vitamini, B1 Vitamini, B3 Vitamini, B6 Vitamini, Folik Asit, Magnezyum ve Çinko içerir.
Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak çoğu durumda, Wellwoman 50+’taki vitaminlerin ve minerallerin yararlı etkilerinin birkaç hafta içinde oluşmasını bekleriz, 1-3 ay içinde belirgin sonuçlar verir. Wellwoman 50+’ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Düzenli bir alım önerilir.

Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak çoğu durumda, Wellwoman® Original’daki vitaminlerin ve minerallerin yararlı etkilerinin birkaç hafta içinde oluşmasını bekleriz, 1-3 ay içinde belirgin sonuçlar verir. Wellwoman® Original’ın kullanılabileceği maksimum süre yoktur. Düzenli bir alım önerilir.

İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Senin Vitaminin Hangisi?

X