VB Edu

Slide Slide Slide

VB EDU eğitim platformu ile amacımız doğru, inovatif ve insan sağlığına hizmet edecek nitelikteki bilgi paylaşımlarıyla daha fazla insanın ihtiyaçlarına yönelik beslenmesine destek olmaktır.

Gelecek Canlı Yayın

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Vitabiotics, farklı alanlarda uzman akademisyenlerden oluşan Bilim Kurulu ile tüm dünyada klinik çalışmalar yürütmekte ve her yıl ihtiyaca özel yeni ürünler geliştirmektedir.

Canlı Yayınlarımız

VB EDU Teknisyenim eğitimimizde kemik sağlığı için gerekli mikrobesinleri ve osteoporozdan korunmanın yollarını konuşuyoruz.

VB EDU Eğitimimizde, bağışıklık desteğinin ötesi Immunace ve immünojenesite konularını konuşuyoruz.

VB EDU Teknisyenim eğitimimizde aktif uzun ömürlü yaşam ve mobilitenin kanıtlanmış formüllerini konuşuyor, modern kadın ve erkeğin yaşam boyu vitamini Wellman ve Wellwoman serilerini inceliyoruz.

VB EDU Teknisyenim eğitimimizde Vitabiotics Türkiye Eğitim Müdürü Gökhan Bakır ile klinik çalışmalarla etkisi kanıtlanmış formülasyon Immunace’i konuşuyoruz.

VB EDU Teknisyenim eğitiminde Vitabiotics Türkiye Eğitim Müdürü Gökhan Bakır ile hayatın farklı evreleri ve modern yaşam tarzıyla entegre olabilen kanıta dayalı mikrobesin takviyelerini konuşuyoruz.

VB EDU Teknisyenim eğitiminde Uzm. Ecz. Aysun Karadeniz ve Vitabiotics Türkiye Ürün Müdürü Dyt. Melek Akgün’le 7’den 70’e kemik sağlığı hakkında konuşuyoruz. 

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez’in anlatımıyla Hücresel Gençliğin Sağlanmasında Az Çoktur yaklaşımını konuşuyoruz. 

Prof. Dr. Ülkü Akarırmak ve Dr. Ecz. Rohit Shelatkar’ın anlatımlarıyla Dünya Osteoporoz Günü özel yayınımızda osteoporozdan korunmada beslenmenin önemini konuşuyoruz.

Prof. Dr. Metin Karaböcüoğlu moderatörlüğünde Prof. Dr. Ateş Kara, Prof. Dr. Ayşe Selimoğlu ve Dr. Ecz. Rohit Shelatkar ile çocuk sağlığını konuşuyoruz. 

VB EDU Pediatri 2. yayınında Prof. Dr. Metin Karaböcüoğlu moderatörlüğünde Doç. Dr. Teoman Akçay çocuklarda kemik sağlığının önemini anlatıyor. 

Prof. Dr. Sebastien Farnaud ve Dr. Ecz. Rohit Shelatkar’ın anlatımlarıyla, çocuklarda demir ihtiyacını konuşuyoruz. 

Prof. Dr. Özlem Pata, ve Vitabiotics Türkiye Pazarlama Müdürü Fatoş Nacar Ermiş ile deprem sonrası kadın sağlığı ve gebelik hakkında konuşuyoruz. 

Senin Vitaminin Hangisi?

X