Slide

JOINTACE® GEL

ÜRÜN BİLGİSİ

Aromaterapötik Yağlar İçeren Masaj Jeli 75 ml

Ökaliptüs, rezene, karanfil, zencefil, lavanta, portakal yağları ve mentol cildi rahatlatıcı etkileri olan yağlardır.

Cildi rahatlatmak amacı ile kullanılır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

PSF: 159.00 TL (KDV Dahil)

FORMÜL

Jointace® Gel 75 ml

Ürün Bileşen Listesi: Aqua, Ceteth 20, Lecithin, Alcohol, Glucosamine Sulphate Na, Propylene Glycol, Citrus Dulcis (Sweet Orange) Oil, Cellulose Gum, Menthol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chondroitin Sulphate Sodium, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Eugenia Caryophyllus (Cloe) Oil, Disodium EDTA.

  • Ökaliptüs, rezene, karanfil, zencefil, lavanta, portakal yağları ve mentol cildi rahatlatıcı etkileri olan yağlardır.
  • Cildi rahatlatmak amacıyla kullanılır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım Şekli: Cilde masaj yaparak uygulayınız. Günde 2-3 defa kullanılması önerilir.

Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacı ile kullanılamaz.

Cildin ferahlamasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

Çocuklardan uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası ambalajın üzerindedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Jointace® Gel neden geliştirildi?
Jointace® Gel, formülünde; kas ve eklemlerde rahatlama sağlayan 7 Aroma-Aktif™ esansiyel yağ da içerir. (Zencefil, Portakal, Lavanta, Ökaliptus, Karanfil, Rezene, Mentol) Jointace® Gel sadece topikal (harici) kullanım için tasarlanmıştır.
Jointace® Gel ne zaman önerilir?
Jointace® Gel her yaştan kadın ve erkek için tavsiye edilir.
Jointace® Gel eş zamanlı olarak topikal tedavilerde kullanılabilir mi?
Jointace® Gel, ilaçsız ve güvenli olan doğal, dermatolojik olarak test edilmiş bir formülasyondur. Bununla birlikte, cildinize topikal olarak uygulanan reçeteli bir tedavi veya ilaç kullanıyorsanız, Jointace® Gel kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmalısınız.
Jointace® Gel nasıl ve ne zaman kullanılmalıdır?
İnce bir jel tabakasını doğrudan cildinize masaj yaparak uygulayın. En iyi sonuçlar için, günde 2-3 kez kullanılması önerilir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. Deride tahriş veya kızarıklık meydana gelirse kullanmayı bırakın. 10 yaşın altındaki çocuklar için önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Her zaman kapağını değiştirin. Doğrudan güneş ışığından uzakta ve oda sıcaklığında saklayınız. Dondurmayınız. Daima talimatları takip edin. Jointace® Gel, hassas kumaşları lekeleyebilen doğal renkli yağlar içerir. Giysiler, kumaşlar, mobilyalar ve lekelenebilecek diğer malzemelerle doğrudan temastan kaçınınız. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. HAMİLELERDE KULLANIMI UYGUN DEĞİLDİR
Jointace® Gel kullanırken istenmeyen etkiler var mı?
Jointace® Gel dermatolojik olarak test edilmiştir ve belirtildiği şekilde alındığında bilinen bir yan etkisi yoktur. Jointace® Gel sadece harici kullanım içindir - Yutulursa derhal tıbbi yardım alın.
Etken maddeler nelerdir?
Lütfen formülasyon sayfasına gidin.
Jointace® Gel ne kadar süreyle kullanılmalıdır?
Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak Jointace® Gel’in eklemlerdeki ve kaslardaki yararlı etkilerinin hızlı bir şekilde yaşanmasını bekleriz. Jointace® Gel'in kullanılabileceği maksimum süre yoktur, ancak ciltte tahriş veya kızarıklık oluşursa kullanmayı bırakın.

TÜKETİCİ YORUMLARI

Jointace® Gel ürünümüz için siz de yorum yapmak ister misiniz?

Yorum Yap

‘‘Diz ağrılarıma son’’

B. 19.03.2021

‘‘Jeli sürdüğümde çok kısa sürede ağrıyı alıyor.’’

Semih K. 25.03.2020