PSF: 659 TL (KDV Dahil)

Jointace Gel

Jointace Gel, kas ve eklemler için özel olarak formüle edilmiştir. 

Jointace® masaj jeli, Glukozamin ve Kondroitin ile yedi doğal sakinleştirici ve onarıcı esansiyel yağın benzersiz bir karışımını içerir. Karanfil yaprağı yağı, Okaliptüs ve Rezene yağı gibi geleneksel olarak kasları gevşetici ve yatıştırıcı özellikteki yağlara ek olarak Zencefil, Lavanta, Tatlı Portakal Yağı ve Mentol gibi onarıcı özelliklere sahip yağlar ile yatıştırıcı etki sağlar. 

Cilt tarafından emilmesini kolaylaştırmak için özel bir dereceli lesitin içerir.*1

Jointace® Gel, aktif bir yaşamı olan, spor ve fitness ile uğraşanlar ve ileriki yaşamlarında eklem ve kaslarına özel bakım yapmak isteyenler için idealdir.

Jointace Gel, dermatolojik olarak test edilmiştir.

  1. Ürün Bilgisi
  2. 15 Temmuz 2023 ile biten 52. haftaya ait Nielsen GB ScanTrack Toplam Kapsam Birim Satışları.
  3. Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği (29960 mükerrer/26.01.2017 tarihli resmi gazete)

Formülasyon

Jointace® Gel 75 ml

Ürün Bileşen Listesi: Aqua, Ceteth 20, Lecithin, Alcohol, Glucosamine Sulphate Na, Propylene Glycol, Citrus Dulcis (Sweet Orange) Oil, Cellulose Gum, Menthol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chondroitin Sulphate Sodium, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Eugenia Caryophyllus (Cloe) Oil, Disodium EDTA.

  • Ökaliptüs, rezene, karanfil, zencefil, lavanta, portakal yağları ve mentol cildi rahatlatıcı etkileri olan yağlardır.
  • Cildi rahatlatmak amacıyla kullanılır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Jointace Gel Nasıl Kullanılır?

Kullanım Şekli: Cilde masaj yaparak uygulayınız. Günde 2-3 defa kullanılması önerilir.

Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacı ile kullanılamaz.

Cildin ferahlamasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

Çocuklardan uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası ambalajın üzerindedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Jointace® Gel, formülünde; kas ve eklemlerde rahatlama sağlayan 7 Aroma-Aktif™ esansiyel yağ da içerir. (Zencefil, Portakal, Lavanta, Ökaliptus, Karanfil, Rezene, Mentol) Jointace® Gel sadece topikal (harici) kullanım için tasarlanmıştır.
 
Jointace® Gel her yaştan kadın ve erkek için tavsiye edilir.
 
Jointace® Gel, ilaçsız ve güvenli olan doğal, dermatolojik olarak test edilmiş bir formülasyondur. Bununla birlikte, cildinize topikal olarak uygulanan reçeteli bir tedavi veya ilaç kullanıyorsanız, Jointace® Gel kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmalısınız.
 
İnce bir jel tabakasını doğrudan cildinize masaj yaparak uygulayın. En iyi sonuçlar için, günde 2-3 kez kullanılması önerilir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. Deride tahriş veya kızarıklık meydana gelirse kullanmayı bırakın. 10 yaşın altındaki çocuklar için önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Her zaman kapağını değiştirin. Doğrudan güneş ışığından uzakta ve oda sıcaklığında saklayınız. Dondurmayınız. Daima talimatları takip edin. Jointace® Gel, hassas kumaşları lekeleyebilen doğal renkli yağlar içerir. Giysiler, kumaşlar, mobilyalar ve lekelenebilecek diğer malzemelerle doğrudan temastan kaçınınız. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. HAMİLELERDE KULLANIMI UYGUN DEĞİLDİR
 
Jointace® Gel dermatolojik olarak test edilmiştir ve belirtildiği şekilde alındığında bilinen bir yan etkisi yoktur. Jointace® Gel sadece harici kullanım içindir – Yutulursa derhal tıbbi yardım alın.
 
Lütfen formülasyon sayfasına gidin.
 
Sonuçlar bireyler arasında farklılık göstermektedir, ancak Jointace® Gel’in eklemlerdeki ve kaslardaki yararlı etkilerinin hızlı bir şekilde yaşanmasını bekleriz. Jointace® Gel’in kullanılabileceği maksimum süre yoktur, ancak ciltte tahriş veya kızarıklık oluşursa kullanmayı bırakın.
 

TÜKETİCİ YORUMLARI

İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Senin Vitaminin Hangisi?

X