ÖDÜLLERİMİZ

kralice-odulu

Vitabiotics: Kraliçe Inovasyon Ödülü Sahibi İlk ve Tek Vitamin Şirketi

Kraliçe Ödülü (The Queen’s Award) Nedir?

Kraliçe Ödülü, İngiliz işletmelerine özel olarak, İngiltere’nin Başbakanı tavsiyesi üzerine İngiltere Kraliçesi tarafından verilir. Farklı kategorilerde öncü kuruluşları ödüllendirmeyi amaçlayan Kraliçe Ödülleri, uluslararası ticaret, inovasyon, sürdürülebilir kalkınma veya teşvik etme konularında olağanüstü başarı sağlayan kuruluşlara verilen bir ödüldür.

Kraliçe Ödülü, İngiltere’nin en değerli ve yüksek prestijli resmi ödülüdür. Kraliçe Ödülü’nün geçerliliği ise 5 yıldır.

Vitabiotics tarihte 2’şer defa Kraliçe’nin Inovasyon ve Uluslararası Ticaret ödülünü almaya hak kazanan ilk vitamin şirketidir.

Kraliçe İnovasyon Ödülü ve Vitabiotics

İngiltere’nin bir numaralı vitamin şirketi olarak, Kraliçe 2. Elizabeth’in 92. doğum günü 21 Nisan 2018’ de sunduğumuz olağanüstü ürün ve hizmet kalitesi ile Kraliçe İnovasyon Ödülü’nü almaya hak kazandığımızı belirtmekten büyük bir onur duyuyoruz.

Yarım asırdan fazla bir süredir Birleşik Krallık tarafından uygulamada olan Kraliçe Ödülü, besin takviyelerinde inovasyon kategorisinde günümüze kadar sadece iki ödül vermiştir. Besin takviyelerinde inovasyon kategorisinde verilen 2 ödülün de sahibi olan ilk ve tek vitamin şirketi olduğumuzu belirtmekten oldukça mutluyuz.

Vitabiotics olarak tam dört defa 2 farklı kategoride (Inovasyon ve Uluslararası Ticaret) Kraliçe Ödülü’ne sahibiz. Sektördeki kalitesini en prestijli ödüller ile kanıtlanmış bir vitamin şirketi olarak tüm kendini adamış çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, şirketimizin değerli bilim kurulu üyelerine ve araştırma ortaklarımıza sürekli destekleri için teşekkür etmek isteriz.

Etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmış, kalitesi Kraliçe Ödülü ile tasdiklenmiş bir vitamin şirketi olarak, yaşa, cinsiyete ve ihtiyaca özel besin destekleri ile hayatın her evresinde yanınızda olmayı amaçlıyoruz.