Slide

Bilim Kurulu Üyelerimiz ile Tanışın

Bilim Kurulu üyelerimiz, gelişen bilimsel/ tıbbi konulardaki politikalarımız ve uygulamalarımız hakkında tavsiyelerde bulunurken birinci sınıf bir uzmanlık ile güven sağlar.
Bilim adamları-02

BİLİM KURULU BAŞKANI

Profesör Ajit Lalvani, MD, DM (Oxon), MBBS (Hons), FRCP (Londra)

Imperial College London’da Bulaşıcı Hastalıklar Bölüm Başkanı

Profesör Lalvani, Oxford ve Londra Üniversiteleri’nden tıp alanında eğitim almış ve ardından Londra, Cambridge, Basel ve Oxford’da uzmanlığını tamamlamıştır.

Bilim adamları-03

JİNEKOLOJİ, DOĞURGANLIK VE KADIN SAĞLIĞI UZMANI

Dr. Michael Dooley, MMs, FFSRH, FROCG

Dr Dooley Londra, Oxford ve Güney İrlanda’da eğitim gördü; üreme hormonları ve doğurganlık üzerine araştırmalar yaptı. Royal College of Obstetricians and Gynecologists’in bir üyesidir ve 23 yılı aşkın bir süredir Jinekoloji alanında NHS (National Health Service)’te doktorluk yapmaktadır.

Bilim adamları-01

UZMAN BESLENME TERAPİSTİ

Yvonne Bishop- Weston, BSc, Dip ION, mBANT Beslenme Uzmanı

Yvonne, düzenli olarak TV / Radyo / Ulusal Basında yer almaktadır. Bir dizi kitabın yazarıdır. Harley Street ve diğer kliniklere ek olarak, Kurumsal Danışmanlık, Spikerlik konularında da hizmetler sunmaktadır.

Vitabiotics, İngiltere’nin önde gelen, bilimsel tabanlı besin takviyelerinin araştırması ve yeniliğinin korunması üzerine yaptığı çalışmalar ile gurur duymaktadır. Yönetim Kurulu Başkanımız Profesör Arnold Beckett OBE tarafından aşılanan temel felsefemiz; etkili formüllerde, kanıta dayalı, dengeli ve yeterli seviyelerdeki besin takviyeleri için çabalamaktır.

Vitabiotics, sadece besin içerikleri hakkında yayınlanmış, hakem tarafından gözden geçirilmiş verilere güvenmekle kalmaz, aynı zamanda ürün formülasyonları üzerinde de denemeler yapar. Şu anda halihazırda yayınlanmış, devam etmekte olan veya yayınlanmayı bekleyen bir dizi klinik çalışmamız vardır. İngiltere’nin bu titizlik ve bu denli yüksek kalitede klinik araştırmalar yapan ilk ve tek nutrasötik şirketiyiz.