Slide

Güneş Işığı Vitamini

D vitamini, güneş ışığına maruz kaldığında vücut tarafından sentezlenir. Bununla birlikte, dünyanın birçok alanı yetersiz güneş alır ve hatta güneşli bölgelerde bile, UV ışınlarına aşırı maruz kalmanın olumsuz etkilerinden korunma yaklaşımı nedeniyle çoğu insan güneşte kalmamayı tercih eder. Bu nedenle, dünyanın birçok yerinde D vitamini seviyelerinin düşük olduğu gözlenmiştir.

D Vitamini yetersizliği ülkemizde her 10 kişiden 9’unda görünmektedir.1

İngiltere Sağlık Bakanlığı yaş, cinsiyet sınırlandırması gözetmeksizin tüm popülasyonun D Vitamini seviyelerini olması gereken düzeyde tutabilmek için ek takviye almasını önermektedir.

Ultra Vitamin C

C vitamini ve çinko ile yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

C vitamini vücutta depolanmadığından ancak sürekli beslenme durumlarında gerekli olduğundan Ultra Vitamin C özellikle en üst düzey kullanım sağlanması ve kademeli biyoyararlanım için uzun süreli salınım etkinliği ile üretilmiştir.

Biyoflavonoidler, birçok meyvenin rengini veren bir grup bitki pigmentidir. Turunçgiller aromalı biyoflavonoidler, limon, portakal, mandalina, greyfurt gibi turunçgiller meyvelerinde bulunan biyoflavonoid veya flavonoidlerdir.

Ultra™ Zinc

Ultra™ Zinc 15 mg çinko ve 1 mg bakır içermektedir. 1 kutuda 60 tablet bulunur. Günde 1 tablet ile 2 aylık kullanım sağlar.2

Ultra™ Zinc, içerdiği çinko ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Normal cilt, tırnak, saçların ve görmenin korunmasına yardımcı olur.3

Ultra™️ Selenium

C, E vitaminleri ve Acai Berry ile dikkatlice dengelenmiş, Selenyum ile formüle edilmiştir.

Acai Berry Orta ve Güney Amerika’ya özgü çiğ ve meyve suyu olarak tüketilen küçük koyu mavi bir meyvedir. A, B1, C ve E vitaminlerinin yanı sıra omega-3 yağ asitleri, amino asitler ve proteinler açısından da zengindir. E vitaminleri ve Acai Berry ile dikkatlice dengelenmiş, Selenyum ile formüle edilmiştir.

Ultra™️ Cranberry

Ultra™ Cranberry 18,75g Cranberry’e eşdeğer 750 mg Cranberry ekstresi içermektedir. 1 kutuda 30 tablet bulunur ve 1 aylık kullanım sağlar.

Ultra™ Cranberry, sertifikalı koşullar altında yetiştirilmiş; renk, boyut ve aktif proantosiyanidin içeriğine göre sonbaharda toplanmış doğal Kanada Cranberry meyvesi ile üretilmiştir. Kırmızı, mor ve mavi meyvelerde görülen pigmentler olan proantosiyanidinlerin bir kaynağıdır.

Ultra™ Magnesium, her bir tablette 250 mg Magnezyum içermektedir. 1 kutuda 60 tablet bulunur. Günde 1 tablet ile 2 aylık kullanım sağlar.2

Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.3

Elektrolit dengesine katkıda bulunur.3

Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.3

Normal kas fonksiyonuna ve protein sentezine katkıda bulunur.3

Normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunur.3

Hücre bölünmesinde görevi vardır.

D vitamininin en eğlenceli ve lezzetli hali!

Ultra® Vitamin D Gummies her bir lezzetli vegan gummy ile içerisinde 1000 IU D3 vitamini sağlar.1

1 kutuda 50 gummy bulunur.