Uzman Videoları

Saç, Cilt & Tırnak Sağlığınızı İçeriden Besleyin

İngiltere’nin 1 numaralı Saç & Cilt & Tırnak sağlığı markası Perfectil®, 20 yılı aşkın süredir içeriden gelen güzelliğe öncülük ediyor.

Perfectil®; saç, cilt ve tırnak sağlığını desteklemek isteyenler için Vitabiotics’in beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiş İngiltere’nin en çok tercih edilen güzellik besin desteğidir.

450 Perfectil® kullanıcısının katıldığı çalışmada kadınların %96’sı Perfectil® kullandıktan sonraki 3. ayda ciltlerinde gözle görülür iyileşmeler olduğunu belirtmiştir.

Hayatınızın hangi evresinde olursanız olun Perfectil saçınız, cildiniz ve tırnaklarınız için üçlü etki göstererek günlük güzellik rutininizin ayrılmaz bir parçası olarak dizayn edilmiştir. Perfectil® içerdiği;

Biotin, Niasin, Riboflavin, Çinko ile normal cildin korunmasına katkıda bulunur.

Biotin, Selenyum, Çinko ile normal saçın korunmasına katkıda bulunur.

Selenyum ve Çinko ile normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

Vitamin C ile cildin normal fonksiyonu icin gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

Ayrıca bilinen en güçlü antioksidanlardan olan Üzüm Çekirdeği Ekstresi içermektedir.

İnsan sağlığına ve bu alandaki araştırmalara kendini adamış bir İngiliz şirketi olan Vitabiotics tam 50 yıldır yenilikçi sağlık bakım ürünleri üretmektedir. İngiltere’nin 1 Numaralı Vitamin Firması olan Vitabiotics, vitamin alanında yaptığı araştırmalar nedeniyle 2013 ve 2018 senelerinde The Queen’s Award almaya hak kazanmış ilk ve tek vitamin mineral firmasıdır. Detaylı bilgi için: https://www.vitabiotics.com.tr/

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu Kimdir?

Eczacı Mehmet Müderrrisoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılık okulu mezunlarından olup, kendisi üç kardeşin en gencidir. İki ağabeyi de eczacı olup, kendisi 1970 yılı Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulu mezunudur. İlk ve Orta Okulu Şişli Terakki Lisesi, liseyi Ankara TED Koleji’nde okumuştur. İngilizce, Fransızca, Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuğa sahiptir. Sanayicilik, eczacılık fakültesinde kozmetoloji hocalığı yapmanın yanı sıra 1970’den günümüze ara vermeden Rebul Eczanesi’nde eczacılık yapmaktadır.