Erkek Sağlığı, Kadın Sağlığı

Perfectil® Original Kullanıcı Yorumları

Perfectil® Original, saç, cilt ve tırnak sağlığının normal fonksiyonuna destek olan, İngiltere’nin bir numaralı güzellik vitaminidir. Klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış Perfectil® Original, güzelliğinizi içten destekleyerek; günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamak üzere formüle edilmiştir. Perfectil kullanmadan önce Perfectil yorumları hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?

Perfectil® Original’in etkisi ve sonuçlarını, online mecralardaki gerçek tüketici yorumları ile sizler için derledik:

İnanılmaz bir ürün yıllarca tırnak yiyen biriyim ve her uzatma kararı aldığımda sonuç hüsran oldu ama şimdi harika sonuçlar alıyorum.

H** E**

Ürünü saçlarım hızlı uzasın diye almıştım. 20 gündür kullanıyorum. Egzama gibi cilt problemlerim vardı. Geçtiğini farkettim.

S** D**

Belki bundan 10 yıl önce saçım için cildiyeye gittiğimde doktor bana bu takviyeyi vermişti. O zamandan beri saçlarım çok döküldükçe dönem dönem alıp kullanıyorum. Başladığım zaman aksatmadan 3 kutu içiyorum doktor öyle tavsiye etmişti. Senelerdir çok memnunum.

C** D**

Neredeyse 5 aydır kullandığım vitamin diyebilirim. İlk 15-20 günde tırnaklarınızda belirgin şekilde hissedersiniz ama 3-4 aydan sonra saçlarınızda etki etmeye başlıyor. Daha güçlü ve dökülme konusunda etkisi var. Tabi her vitamin gibi her gün aynı saatte kullanmanın önemi büyük.

Ö**S**

Ürünü Aralık’ta aldım 1 ay düzenli içtim saç dökülmesi kısmen azaldı , bu ay kan tahlili yaptırdım değerlerim çok iyi çıktı. Bu sebeple hapa ara veriyorum biraz yutması zor ve özellikle içtikten sonra sabah ilk idrarın rengi epey sarı oluyor. Korkulacak bir durum yok bilgi vermek istedim yeniden 2 ay sonra kullanacağım.

E** S**

Kullanmaya başlayalı 2 haftaya yakın oldu ilk fark ettiğim tırnaklarımın hızlı uzayışı ve uzarken kırılmaması oldu. Saçlarımda bir dolgunluk fark ettim. İlk izlenim olarak güzel düzenli kullanmak lazım tabi.

G** Y**

15 gün oldu kullanmaya başlayalı avuç avuç dökülen saçlarımın dökülmesi durdu. Tırnaklarım o kadar zayıftı ki kat kat ayrılıyordu. İp incecik olmuşlardı sertleştiler şuan sadece tek tırnağımda kat var. Keşke daha önce kullansaymışım.

S** S**

2 ay üst üste kullandım, saçlarıma da çok iyi geldi fakat özellikle tırnaklarımı inanılmaz derecede düzeltti. Önceden hemen kırılan asla uzamayan tırnaklarım vardı. Ürünü kullandıktan sonra sertleşerek şekil almaya başladılar. Ardından kullanmayı bıraktım birkaç ay sonra tırnaklarım eski haline döndü. Yani düzenli kullanımda çok memnun kalınacak bir ürün, bıraktıktan sonra garanti veremiyorum. Ürün harika tekrar alacağım 2 ay daha tamamlamak istiyorum cildim de gözle görülür değişiklik oldu oyuncak bebek gibi olan cansız saçlarım kendine geldi içeriden beslemek önemliymiş.

Y** A**

10 günlük kullanımda çok ciddi şekilde saç dökülmem durdu. Birinci kutuyu bitirdim şimdi ikinci kutuya geçiyorum. Ama her gün aynı saat aralığında içmelisiniz.

M** E**

İki ay kullandım. Fark edilir bir değişim oldu. Bıraktım saç dökülmelerim yine başladı.

S** G**

Yaklaşık 10 yıldır saç dökülmesi sorunuyla mücadele ediyorum. İçeriden ve dışarıdan desteklerle sorunumu hafifletmeye çabaladım. Ne yazık ki genetik olduğu için tamamen durduramadım. Saç dökülmesi genetik olarak sadece erkeklerde olmuyor, biz kadınlarda da mevcut ne yazık ki. Bu süreçte kullanmış olduğum takviyeler arasında en görünür etkiyi Perfectil’den aldım. Her sene 3 aylık 2 kür halinde özellikle bahar aylarında kullanıyorum.Bu sorunu yaşayanlara önce test yaptırıp, doktor tavsiyesi almalarını öneririm. Bundan sonra doktorları onaylarsa Perfectil’i tavsiye ediyorum.

G**A**

Ürünü uzun süredir kullanıyorum, Türkiye’ye de gelir gelmez kız kardeşime almak istedim. Saç dökülmesi yaşayan herkesin kullanmasını öneririm.

Ü**Ç**

Mideme dokunmayan vitamin hassas midesi olanlara öneririm.

G**U**

Doktorum önerdi saç ekimimden 2 ay sonra ciddi anlamda saç çıkarma ve tırnaklarda beyazlık giderme sonuç olarak çok iyi.

S**B**

Saçlarınız dökülüyorsa tırnaklarınız kırılıyorsa kesinlikle kullanmanız gereken bir ürün.

I**Ö**

Cilt doktorumun önerisi ile kullandığım; saç, tırnak ve cilt sağlığı için kullanılan vitamin/besin takviyesi. İçeriği oldukça zengin. Benim için en önemlisi çinko barındırması. Bana olan etkilerine gelirsek; kullandığımdan beri ürünün bana faydasını oldukça görüyorum; en çok tırnakta gördüm. Gerçekte çabucak kırılan tırnaklarım çok daha güçlü, hiç kırılmıyor. Çok daha canlı ve güçlü duruyor. Saçlarım da keza öyle; gözle görülebilir sonuç almak beni yeterince tatmin ediyor. Dezavantajı sadece fiyatı; fiyatı çok uygun değil. Yurtdışında daha uygun bir fiyata sahip.

T***

Doktorumun önerisiyle başladım ve ikinci kutunun sonuna yaklaştım. Ciltte çok ciddi bir etkisini göremesem de saçlarımda aşırı fark etti, bebek saçlarım oldu yeni yeni.

S***

Eczacımın tavsiyesiyle aldım. En az 3 ay kullanmam gerektiğini söyledi etkilerini yeterince görebilmek için. Benim asıl amacım çok kurumuş ve güçsüzleşmiş saçlarıma takviyede bulunmaktı. Şu an 1. aydayım, bir paket bitti. Saçlarımda gözle görülür bir etkisi oldu. Önce değiştirdiğim şampuandan olduğunu düşünmüştüm ama sonradan aklıma geldi. Hem saçlarımın uzamasını artırdı, hem de parlak ve güçlü duruyorlar artık. Tırnaklarımı da sertleştirdi diyebilirim. Ancak cildimde çok büyük bir etkisi olmadı henüz. İçeriği oldukça geniş ve her ne kadar cilt, saç, tırnak için önerilse de vücudun ihtiyacı olan birçok vitamin ve mineral barındırıyor. Bence bu yüzden denemeye değer.

B***

Ben üründen çok memnun kaldım,saçlarım ve tırnaklarım için almıştım ama cildimin de nem dengesini sağlama konusunda bayağı etkili oldu. Ürünü almaya ve kullanmaya devam edeceğim. Tavsiye ederim…

A**D**

Dört aydır kullanıyorum, saç dökülmesi ve tırnak kırılması yönünden çok çok faydasını gördüm.

N**B**

Siz de saç, cilt ve tırnaklarınızı içeriden desteklemek istiyorsanız, Vitabiotics’in beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş Biotin, Niasin, Çinko, Selenyum dahil olmak üzere 22 farklı vitamin ve mineral içeren beslenme desteğini günlük hayatınıza eklemeyi unutmayın.