Uzman Videoları

Hangi Vitabiotics Ürünü Senin İhtiyacına Uygun?

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu Anlatıyor

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu bu videoda hangi Vitabiotics ürününün sizin ihtiyacınıza uygun olacağını anlatıyor. Bilim insanları tarafından dizayn edilmiş segmente yönelik geniş ürün portfoyü ile Vitabiotics her döneminde yanında!

Bir kadın ve bir erkek hangi vitamini kullanmalı?

Eğer saçınız ve tırnaklarınız zayıf ve cildinizdeki sarkmalar belirginleşecek diye korkuyorsanız Perfectil alın, günlük vitaminlerinize destek olarak diğer eksiklerinizi tamamlasın.

Eğer bir hamileliğe hazırlık safhasındaysanız Pregnacare ailesine yönelin.

Eğer sadece günlük vitamin kullanmak istiyorsanız Wellman ve Wellwoman’ı tercih edebilirsiniz. Wellman hem sinir yapınızı güçlendireceğiniz hem de oksidatif strese karşı geleceğiniz fevkalade bir karışımdır.

Gençler, hem ders çalışacakları hem sosyal yaşamda aktif olacakları hem de erkeklik ve kadınlık fonksiyonlarının yavaş yavaş daha da artacağı  bir dönemde  Wellteen Him ve Wellteen Her kullanabilirler.

Eğer yaş ilerlediyse ve özellikle  kadınlarda menopoz sonrası dönemi düşünüyorsak Osteocare Plus kullanacağız. Bu şekilde bir ailenin yaşantısının her noktasında bir tane vitamin grubunun özellikle seçilmesi sağlanmış olur

İnsan sağlığına ve bu alandaki araştırmalara kendini adamış bir İngiliz şirketi olan Vitabiotics tam 50 yıldır yenilikçi sağlık bakım ürünleri üretmektedir. İngiltere’nin 1 Numaralı Vitamin Firması olan Vitabiotics, vitamin alanında yaptığı araştırmalar nedeniyle 2013 ve 2018 senelerinde The Queen’s Award almaya hak kazanmış ilk ve tek vitamin mineral firmasıdır.

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu Kimdir?

Eczacı Mehmet Müderrrisoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılık okulu mezunlarından olup, kendisi üç kardeşin en gencidir. İki ağabeyi de eczacı olup, kendisi 1970 yılı Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulu mezunudur. İlk ve Orta Okulu Şişli Terakki Lisesi, liseyi Ankara TED Koleji’nde okumuştur. İngilizce, Fransızca, Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuğa sahiptir. Sanayicilik, eczacılık fakültesinde kozmetoloji hocalığı yapmanın yanı sıra 1970’den günümüze ara vermeden Rebul Eczanesi’nde eczacılık yapmaktadır. Diabetes Mellitus, Hiper Tansiyon, Babamın Asrı ve Fakültede Öğrenemediklerim adlı dört basılı, Evde Hasta Bakımı konusunda ise bir adet basıma hazır kitabı bulunmaktadır.