Uzman Videoları

Aromaterapötik Yağların Gücü

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu Anlatıyor. Jointace 7 farklı aromaterapötik yağ içermektedir ve cildi rahatlatmak amacı ile kullanılır.

Ökaliptüs, rezene, karanfil, zencefil, lavanta, portakal yağları ve mentol cildi rahatlatıcı etkileri olan yağlardır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Daha fazla bilgi almak için: https://www.vitabiotics.com.tr/jointa…

İnsan sağlığına ve bu alandaki araştırmalara kendini adamış bir İngiliz şirketi olan Vitabiotics tam 50 yıldır yenilikçi sağlık bakım ürünleri üretmektedir. İngiltere’nin 1 Numaralı Vitamin Firması olan Vitabiotics, vitamin alanında yaptığı araştırmalar nedeniyle 2013 ve 2018 senelerinde The Queen’s Award almaya hak kazanmış ilk ve tek vitamin mineral firmasıdır.

Detaylı bilgi için: https://www.vitabiotics.com.tr/

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu Kimdir?

Eczacı Mehmet Müderrrisoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılık okulu mezunlarından olup, kendisi üç kardeşin en gencidir. İki ağabeyi de eczacı olup, kendisi 1970 yılı Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulu mezunudur. İlk ve Orta Okulu Şişli Terakki Lisesi, liseyi Ankara TED Koleji’nde okumuştur. İngilizce, Fransızca, Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuğa sahiptir. Sanayicilik, eczacılık fakültesinde kozmetoloji hocalığı yapmanın yanı sıra 1970’den günümüze ara vermeden Rebul Eczanesi’nde eczacılık yapmaktadır.